APSF160ELL101MFA5S
MFR.Part #
APSF160ELL101MFA5S
JLCPCB Part #
C1579039
Package
Plugin,D6.3xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 100uF 16V 2.5mm 2.82A@100kHz 25mΩ 5000hrs@105℃ 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS