APSG200ELL181MF08S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
APSG200ELL181MF08S
JLCPCB Part #
C1579031
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 15000hrs@105℃ 180uF 18mΩ 2.5mm 20V 3.46A@100kHz 6.3mm 9mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS