EKYC350ELL302MM20S
MFR.Part #
EKYC350ELL302MM20S
JLCPCB Part #
C1575789
Package
Plugin,D18xL21.5mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 2.025A@120Hz 21.5mm 3000uF 35V 37mΩ@100kHz 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL21.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS