ELE-100ELL221MF11D
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELE-100ELL221MF11D
JLCPCB Part #
C1575749
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10V 147mA@120Hz 2.5mm 220uF 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS