LM4040AEM3-2.5+T
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
LM4040AEM3-2.5+T
JLCPCB Part #
C1575504
Package
SOT-23-3L
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 100ppm/℃ 15mA 2.5V 35uVrms Fixed Parallel ±0.1% SOT-23-3L Voltage Reference ROHS