MAX6126BASA25+
MFR.Part #
MAX6126BASA25+
JLCPCB Part #
C1575282
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 1.3uVp-p 10mA 2.5V 2.7V~12.6V 380uA 5ppm/℃ Fixed Series ±0.06% SOIC-8 Voltage Reference ROHS