G2R-1A-E-TV8-ASIDC24
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G2R-1A-E-TV8-ASIDC24
JLCPCB Part #
C1565432
Package
DIP,12.6x28.6mm
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 125V@DC、380V@AC 15ms 16A 24V 5ms Silver Alloy DIP,12.6x28.6mm Power Relays ROHS