G7L-1A-TUB-J-CB-AC24
MFR.Part #
G7L-1A-TUB-J-CB-AC24
Description
-25℃~+60℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 24V 250V@AC 30A 30ms 30ms AgSnIn - Power Relays ROHS