PTGL09BD4R7N2B51B0
MFR.Part #
PTGL09BD4R7N2B51B0
JLCPCB Part #
C1562583
Description
-10℃~+60℃ 1.1W 216mA 24V 2A 398mA 4.7Ω 5mm 插件 Resettable Fuses ROHS