PTGL07AR220M3P51A0
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
PTGL07AR220M3P51A0
JLCPCB Part #
C1562565
Package
Plugin
Description
-10℃~+60℃ 22Ω 240mA 56V 90mA 插件 Resettable Fuses ROHS