PTGL09AR1R8H2B51B0
MFR.Part #
PTGL09AR1R8H2B51B0
JLCPCB Part #
C1562446
Description
-10℃~+60℃ 1.8W 30V 3A 510mA 5mm 970mA 插件 Resettable Fuses ROHS