DG201ACJ+
MFR.Part #
DG201ACJ+
JLCPCB Part #
C1548244
Package
PDIP-16
Description
-18V~-4.5V、4.5V~18V 0℃~+70℃ 1:1 200Ω 4 450ns 600ns PDIP-16 Analog Switches, Multiplexers ROHS