DG201ADY+
MFR.Part #
DG201ADY+
JLCPCB Part #
C1546233
Package
SO-16
Description
-18V~-4.5V、4.5V~18V -40℃~+85℃ 1:1 200Ω 4 450ns 600ns SO-16 Analog Switches, Multiplexers ROHS