ADC12DL066CIVS/NOPB
MFR.Part #
ADC12DL066CIVS/NOPB
JLCPCB Part #
C1542906
Description
-40℃~+85℃ 12 2 3LSB 3V~3.6V 66MHz 66dB Yes TQFP-64(10x10) Analog to Digital Converters (ADC) ROHS