DS1077LU-40+
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
DS1077LU-40+
JLCPCB Part #
C1540062
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 2.7V~3.6V 40MHz MSOP-8 Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers ROHS