IPP16CN10NGXKSA1
MFR.Part #
IPP16CN10NGXKSA1
JLCPCB Part #
C151523
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 100V 100W 16.5mΩ@10V 3.22nF 35pF 484pF 48nC@10V 4V 53A TO-220 MOSFETs ROHS