SI5351A-B06200-GT
Extended
Manufacturer
SKYWORKS/SILICON LABS
MFR.Part #
SI5351A-B06200-GT
JLCPCB Part #
C1535973
Package
MSOP-10
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.3V 200MHz 8 I2C MSOP-10 Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers ROHS