NXA25V1000M 10*20 LO
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
NXA25V1000M 10*20 LO
JLCPCB Part #
C150381
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.4A@100kHz 1000uF 10mm 20mm 25V 46mΩ@100kHz 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS