MAX2902ETI+
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
MAX2902ETI+
JLCPCB Part #
C1526258
Package
TQFN-28(5x5)
Description
-40℃~+85℃ 2.7V~4.5V 200mA 20dBm 902MHz~928MHz TQFN-28(5x5) RF Transceiver ICs ROHS