HF32FV-G/12-HSTF
Extended
Manufacturer
HF(Xiamen Hongfa Electroacoustic)
MFR.Part #
HF32FV-G/12-HSTF
JLCPCB Part #
C150096
Package
Plugin,18.4x10.2mm
Description
-40℃~+105℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 10A 10A@250VAC 12V 277V@AC 320Ω 4 450mW 5ms 8ms AgSnO2 Non-Polarized - Single Coil 插件,18.4x10.2mm Power Relays ROHS