DS1077Z-133+
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
DS1077Z-133+
JLCPCB Part #
C1520217
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 133MHz 2 4.75V~5.25V I2C SOIC-8 Programmable Oscillators ROHS