DS1077LZ-50+
MFR.Part #
DS1077LZ-50+
JLCPCB Part #
C1520207
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 2.7V~3.6V 20mA 50MHz SOIC-8 Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers ROHS