SMMS1040-100M
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMMS1040-100M
JLCPCB Part #
C149595
Package
SMD,11.5x10mm
Description
10uH 37mΩ 5.5A 8.5A ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS