SMMS1050-2R2M
MFR.Part #
SMMS1050-2R2M
JLCPCB Part #
C149538
Package
SMD,11.5x10mm
Description
13A 2.2uH 20A 8.2mΩ ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS