SMMS1360-820M
MFR.Part #
SMMS1360-820M
JLCPCB Part #
C149533
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
140mΩ 3A 4A 82uH ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS