SMMS1350-220M
MFR.Part #
SMMS1350-220M
JLCPCB Part #
C149520
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
22uH 4.5A 45mΩ 7A ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS