SMMS1350-3R3M
MFR.Part #
SMMS1350-3R3M
JLCPCB Part #
C149515
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
15A 22A 3.3uH 9mΩ ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS