SMMS1350-1R0M
MFR.Part #
SMMS1350-1R0M
JLCPCB Part #
C149512
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
1uH 2.2mΩ 26A 35A ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS