EMVH630ADA100MF80G
MFR.Part #
EMVH630ADA100MF80G
JLCPCB Part #
C1513493
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 10uF 2Ω@100kHz 60mA@100kHz 63V ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS