TG2520SMN 50.0000M-MCGNNM3
Extended
Manufacturer
Seiko Epson
MFR.Part #
TG2520SMN 50.0000M-MCGNNM3
JLCPCB Part #
C1512877
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 2.8V~3.3V 2mA 50MHz Clipped sine wave ±500ppb SMD Temperature Compensated Crystal Oscillators (TCXO) ROHS