2010W2J0000T4S
MFR.Part #
2010W2J0000T4S
JLCPCB Part #
C15356
Description
-55℃~+155℃ 0Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS