BSC100N06LS3GATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BSC100N06LS3GATMA1
JLCPCB Part #
C148262
Package
PG-TDSON-8(6x5)
Description
10mΩ@10V,50A 12A 2.2V@23uA 2.5W 60V N-Channel PG-TDSON-8(6x5) MOSFETs ROHS