EKMQ401VSN391MQ50S
MFR.Part #
EKMQ401VSN391MQ50S
JLCPCB Part #
C1499156
Package
Plugin,D25.4xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 1.55A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25.4mm 390uF 400V 52mm ±20% 插件,D25.4xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS