EKYB250ELL392ML25S
MFR.Part #
EKYB250ELL392ML25S
JLCPCB Part #
C1498974
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 2.355A@120Hz 20mΩ 25V 25mm 3900uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS