EGXF351ELL330MU20S
MFR.Part #
EGXF351ELL330MU20S
JLCPCB Part #
C1498898
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 14.5mm 261mA@120Hz 3000hrs@125℃ 33uF 350V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS