ELXM351VSN271MR35S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXM351VSN271MR35S
JLCPCB Part #
C1498735
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 1.28A@120Hz 10mm 270uF 30mm 350V 37mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS