EKMW421VSN271MQ35S
MFR.Part #
EKMW421VSN271MQ35S
JLCPCB Part #
C1498723
Package
Plugin,D25.4xL37.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.34A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25.4mm 270uF 37.5mm 420V ±20% 插件,D25.4xL37.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS