EKZE6R3ELL562ML20S
MFR.Part #
EKZE6R3ELL562ML20S
JLCPCB Part #
C1498513
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 16mm 18mΩ 2.669A@120Hz 5000hrs@105℃ 5600uF 6.3V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS