EKMR401VSN561MR45S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMR401VSN561MR45S
JLCPCB Part #
C1498270
Package
Plugin,D30xL47.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.91A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 400V 47.5mm 560uF ±20% 插件,D30xL47.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS