EKXJ451ELL390MM20S
MFR.Part #
EKXJ451ELL390MM20S
JLCPCB Part #
C1498226
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 39uF 440mA@120Hz 450V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS