EKY-100ELL682MLN3S
MFR.Part #
EKY-100ELL682MLN3S
JLCPCB Part #
C1498177
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10V 16mm 17mΩ 2.9325A@120Hz 6800uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS