ESMQ421VSN681MR50S
MFR.Part #
ESMQ421VSN681MR50S
JLCPCB Part #
C1498089
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 30mm 420V 52mm 680uF ±20% 插件,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS