PIO105-101KT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
PIO105-101KT
JLCPCB Part #
C147270
Package
SMD
Description
1.15A 100uH 330mΩ ±10% SMD Power Inductors ROHS