SMRH3D28-100MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMRH3D28-100MT
JLCPCB Part #
C15029
Package
SMD,4x4mm
Description
1.05A 1.18A 10uH 145mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS