MS105R-470MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
MS105R-470MT
JLCPCB Part #
C143214
Package
SMD
Description
130mΩ 2A 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS