MS105R-330MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
MS105R-330MT
JLCPCB Part #
C143213
Package
SMD
Description
2.3A 33uH 84mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS