MS104R-101MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
MS104R-101MT
JLCPCB Part #
C143210
Package
SMD
Description
1.35A 100uH 430mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS