PS6D28-100MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
PS6D28-100MT
JLCPCB Part #
C142490
Package
SMD
Description
1.7A 1.7A 10uH 65mΩ ±20% SMD Power Inductors ROHS