FHW0603UC022JST
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- FHW0603UC022JST
- JLCPCB Part #
- C142359
- Package
- 0603
- Description
- 190mΩ 22nH 700mA 0603 Inductors (SMD) ROHS