PIO54-680MT
- MFR.Part #
- PIO54-680MT
- JLCPCB Part #
- C142356
- Package
- SMD,5.8x5.2mm
- Description
- 450mΩ 650mA 68uH Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS